Krzysztof Górecki na scenie

2014 - 40 LAT NA SCENIE KRZYSZTOFA GÓRECKIEGO

22 listopada 2014 roku Krzysztof Górecki świętował 40-lecie pracy aktorskiej, w tym prawie 39 lat w Teatrze Ludowym w Krakowie - Nowej Hucie. Aktor po spektaklu "Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna", w którym grał jedną z głównych ról, odbierał hołdy od koleżanek i kolegów aktorów oraz osób, które spotykał na swojej aktorskiej drodze. Przybyli m. in.: prezes Zarządu Głównego ZASP - Olgierd Łukaszewicz, kolega z pierwszych lat pracy Krzysztof Szuster, były dyrektor Teatru Ludowego poseł Jerzy Fedorowicz, burmistrz Miechowa Dariusz Marczewski. Było wiele listów gratulacyjnych. Największy kosz kwiatów oraz tort z napisem 40 lat otrzymał od przedstawicieli Miechowa, gdzie się urodził i spędził dzieciństwo.

Kazimierz Olchawa


 

 

 

Miechowianie na czele z Burmistrzem Miechowa Dariuszem Marczewskim (pierwszy od lewej), świętowali to piękne wydarzenie wraz z przyjaciółmi artysty. Towarzystwo Przyjaciół Sztuki  zorganizowało zbiorowy  wyjazd dla 30 osób, członków TPS.

Piękny i wyśmienity tort wykonała Bronisława Pawelec, która podobnie jak bohater wieczoru jest absolwentką Liceum Ekonomicznego w Miechowie.

  • ORGANIZATOR:

  • PATRONAT:

  •  

  • PARTNERZY:

  •