CHARYTATYWNA AUKCJA OBRAZÓW

Zuzana Bobovska, Wysokie Tatry, akryl, płótno, 60x50 cm
Barbara Chorążek, O poranku, akryl, płótno, 60x60 cm
Tomasz Cieślik, Grań Nosala, akryl, płótno, 70x40 cm
Marek Hołda, Powrót z polowania /Czternastak, olej, płótno, 50x70 cm
Helena Jacyno, Widok ze szlaku olej,  płótno 60x60 cm
Marcin Kołpa, Las za mgłą, pastel, papier, 70x100 cm
Svetlana Kornilova, Domek z widokiem, olej, płótno, 70x50 cm
Adam Kunikowski, Jesień, olej, płótno, 30x40 cm
Krystyna Olchawa, Leśny dyrygent, akryl, płótno, 70x50 cm
Paweł Olchawa, Samotne drzewo, akryl, płótno, 40x40 cm
Stanisław Pasieczny, W jesiennej szacie, akwarela, papier,35x50 cm
Stanisław Pasieczny, Drzewa, akwarela, papier, 49x36 cm
Rudo Rypak, Sianobranie przy Zakopanem, olej, płyta pilśniowa, 50x60 cm
  • ORGANIZATOR:

  • PATRONAT:

  •

  • PARTNERZY:

  •